Aromil, bu sektöre ürettiği önemli çözümlerle toplu taşıma araçları tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu yüzdendirki Aromil'i tercih eden firması sayısı günden güne artmaktadır. TSE ve Sanayi Bakanlığı onaylı EN-50155 sertifikalı yüksek çözünürlüklü Mobil NVR cihazları

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Aromil, bu sektöre ürettiği önemli çözümlerle araç kiralama firmaları tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu yüzdendirki Aromil'i tercih eden araç kiralama firması sayısı günden güne artmaktadır. Rent a car firmalarına özel hazırladığımız KARA LİSTE programından da ücretsiz olarak faydalanmaktadırlar.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Öğrenci servislerine özel ürettiğimiz bu sistem sayesinde öğrenci velileri servisin hızı, yaptığı ihlaller gibi bir çok bilgiyi online olarak takip edebilmektedirler Ayrıca mobil dvr kayıt sistemimiz satın alındığında öğrenci velileri bulunduğu yerden aracın içine bağlanıp çocuklarını kamera ile anlık izleyebilirler.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Taksilere yönelik ürettiğimiz çözüm sayesinde araçta müşteri var mı? Varsa ne kadar süredir taksinizde yolculuk yapmakta? Müşteri taksiniz ile kaç km mesafe yolculuk yapmış? Bu bilgileri internet üzerinden günlük takip edebildiğiniz gibi geriye dönük raporları da alabiliyorsunuz

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Motokurye firmaların talep ettiği bu sistem firmalara üst düzeyde verim sağlamaktadır. Motosiklet takip sistemi sayesinde online olarak hedef noktalara nekadar sürede varıldığı, gidiş güzergahı, ne kadar süre mesai yapıldığı, kaç km yol yapıldığı gibi bir çok verilere ulaşabilmektesiniz.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Toplu taşıma araçları için özel olarak tasarladığımız takip programında haritadan bağımsız, sistem belleğinden kontrollü hatasız gerçek nokta adres kontrolü yapabilirsiniz. Her araca tanımlayabileceğiniz 1000 adet ayrı nokta veya durakların isimleriyle kayıt imkânı sunuyoruz. Aracın durağa veya noktaya giriş ve çıkış zamanının belirlenmesi ....

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Araçlarla dağıtım yapan firmalar için tasarladığımız bu sistem sayesinde dağıtım yapılacak adresler belirlenip, bu adreslere varış zamanlarını internet üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca hizmet kalitenizi arttırmak için belirlemiş olduğunuz adreslere zaman belirleyebilirsiniz. Hizmet kalitenizi arttırmanın yanı sıra bir çok konuda tasarruf sağlamış olursunuz.

Devamını Okumak İçin TıklayınızAcil ekipleri için tasarladığımız bir sistemdir. Acil durumlara müdahale eden ekipleri ve çağrı merkezleri bu çözüm sayesinde operasyonu başından sonuna kadar en olumlu şekilde yönetebilmektedirler. Sözkonusu insan ve doğa olunca operasyonları eksiksizce yerine getirmek büyük bir sorumluluktur. Aromil bu sorumluluğun bilincinde olup acil durum ekipleriyle müthiş bir koordinasyon içinde çalışmaktadır.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


İş makineleri hem yatırımı hem de işletme maliyetleri yüksek olduğu için yatırımcılar en yüksek verimi elde etmek isterler. Aromil firması olarak buna katkı sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz sitem sayesinde, şantiyeler arası hareketleri ve sevkiyat palanlarını internet üzerinden anlık takipini yapabilirsiniz. Yönetim panelimiz sayesinde bir çok raporlara ulaşabilirsiniz.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Uluslararası taşımacılık yapan firmaların en büyük korkuları GSM faturalarının yüksek gelenmesidir. Arge firmamızın özel geliştirdiği algoritmalar sayesinde GSM faturanız yükselmeyecek ve endişesiz bir şekilde yurtdışındaki araçlarınızın kontrol ve takibini yapabileceksiniz. CAN-Bus modül sayesinde araç motorlarının çalışma şartlarınında takibini yapabilirsiniz.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Bir firmanın AR-GE ve üretim altyapısının olup olmadığını anlamanın yolu ihtiyaçlarınızı bildirdiğinizde çözüm üretebilmelerinden geçer. Sağlam bir AR-GE ve üretim altyapısına sahip olan Aromil, donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Aromil profesyonel soğuk zincir takip sistemi ile içiniz rahat olsun.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız


Sağlam bir AR-GE ve üretim altyapısına sahip olan Aromil, donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Aromil araç takip sistemleri deniz taşıtları için özel olarak tasarladığı su geçirmez cihazlarla yönetim sistemini sağlamaktadır.

Devamını Okumak İçin Tıklayınız